SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
310 000 €
(2 818 € / m²)
Satış
2
1
110 m²
Kemerağzı Mahallesi

yatak odası2
düz110 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Key-Ready Apartments in a Prestigious Project in Antalya Aksu
The apartments in Antalya Aksu are located in Altintas. Altintas is growing to become th...

Diğer
Teklifin yaşı: 167günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Kemerağzı Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar