SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
295 000 €
(1 891 € / m²)
Satış
4
2+
156 m²
Kemerağzı Mahallesi

yatak odası4
düz156 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in Aksu. The Aksu district lies between the Düden and Aksu streams. It is located to the east of Antalya’s city cent...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDuş kabiniMutfak aletleriGüvenlik

Diğer
Teklifin yaşı: 188günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Kemerağzı Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar