SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
170 000 €
(1 868 € / m²)
Satış
3
1
91 m²
Kemerağzı Mahallesi

yatak odası3
düz91 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in Aksu. The Aksu district lies between the Düden and Aksu streams. It is located to the east of Antalya’s city cent...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Duş kabiniAçık yaşam alanıMutfak aletleriGüvenlikDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 259günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Kemerağzı Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar