SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
98 300 €
(983 € / m²)
Satış
4
1
100 m²
Şehzadebaşı Caddesi, Kemalpaşa Mahallesi

yatak odası4
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

الشقة للبيع يقع في الفاتح. الفاتح هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. سميت على اسم السلطان العثماني محمد الفاتح (فاتح سلطان محمد) ، الذي غزا ا...

Diğer
Teklifin yaşı: 159günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Şehzadebaşı Caddesi, Kemalpaşa Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar