SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
86 769 €
(868 € / m²)
Satış
4
2+
100 m²
452. Cadde, Karapürçek Mahallesi

yatak odası4
düz100 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق حديثة للبيع في موقع مميز في أنقرة ألتينداغ
شقق جديدة تقع في منطقة ألتينداغ في أنقرة. تقع ألتينداغ في وسط أنقرة، وتستضيف مؤسسات ذات أهمية تاريخية و...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 58günler

Yerellikler

452. Cadde, Karapürçek Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar