SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
290 181 €
(4 464 € / m²)
Satış
2
1
65 m²
Karaağaç Mahallesi

yatak odası2
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق استثمارية مطلة على البحر و البحيرة في بيوك شكمجة اسطنبول
شقق جديدة تقع في بيوك شكمجة، اسطنبول. الشقق التي تقع مباشرة عبر بحيرة بيوك شكمجة توفر فرص...

Diğer
Teklifin yaşı: 50günler
Güncellendi: 50günler

Yerellikler

Karaağaç Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Istanbul Homes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar