SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
137 200 €
(508 € / m²)
Satış
5
2+
270 m²
Karaağaç Mahallesi

yatak odası5
düz270 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

الشقة للبيع يقع في بيوك شكمجة. تقع منطقة بيوك شكمجة في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع المنطقة بالقرب من بحر مرمرة وهي واحدة من المراكز الصناعية والتج...

Diğer
Teklifin yaşı: 68günler
Güncellendi: 68günler

Yerellikler

Karaağaç Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar