SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
355 800 €
(4 339 € / m²)
Satış
3
1
82 m²
Atmaca Sokağı, Kanarya Mahallesi

yatak odası3
düz82 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

الشقة للبيع يقع في كوتشوك شكمجة. كوتشوك شكمجة هي منطقة في الجانب الأوروبي من محافظة اسطنبول. تقع على الساحل الغربي لإسطنبول ، على شواطئ بحر مرمرة. يبع...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDuş kabiniMutfak aletleriZeminGörüşDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 71günler
Güncellendi: 71günler

Yerellikler

Atmaca Sokağı, Kanarya Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar