SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
232 600 €
(3 524 € / m²)
Satış
2
1
66 m²
Atmaca Sokağı, Kanarya Mahallesi

yatak odası2
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

الشقة للبيع يقع في كوتشوك شكمجة. كوتشوك شكمجة هي منطقة في الجانب الأوروبي من محافظة اسطنبول. تقع على الساحل الغربي لإسطنبول ، على شواطئ بحر مرمرة. يبع...

Diğer
Teklifin yaşı: 69günler
Güncellendi: 69günler

Yerellikler

Atmaca Sokağı, Kanarya Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar