SUPA24
Oturma odası
Ev ve çevresi; manzara
Oturma odası
192 500 €
(1 750 € / m²)
Satış
3
1
110 m²
Nermin Adalı Sokak, Kadıpaşa Mahallesi

yatak odası3
düz110 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

الشقة للبيع يقع في سوغوزو. سوغوزو يبعد كلومتر واحد من البحر و من قلعه الانيا. ويوجد اطلاله جميله على البحر الأبيض المتوسط وجبال طوروس

Diğer
Teklifin yaşı: 316günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Nermin Adalı Sokak, Kadıpaşa Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar