SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
555 000 €
(2 056 € / m²)
Satış
4
2+
270 m²
Kadıpaşa Mahallesi

yatak odası4
düz270 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in Alanya's tranquile district of Cikcilli. It is around 3 km away from the city centre of Alanya. Cikcilli is "in t...

Diğer
Teklifin yaşı: 448günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Kadıpaşa Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar