SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
169 700 €
(3 143 € / m²)
Satış
2
1
54 m²
İmrahor Mahallesi

yatak odası2
düz54 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

الشقة للبيع يقع في أرناؤوط كوي. أرناؤوط كوي هو حي وحي يقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع على ساحل البحر الأسود وتشتهر بشواطئها الجميلة ومطاعمها ال...

Diğer
Teklifin yaşı: 74günler
Güncellendi: 74günler

Yerellikler

İmrahor Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar