SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
227 455 €
(1 849 € / m²)
Satış
4
2+
123 m²
797. Cadde, İlker Mahallesi

yatak odası4
düz123 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق بإطلالات بانورامية على المدينة والوادي في تشانكايا أوران
تعد منطقة تشانكايا، واحدة من أرقى أحياء أنقرة، من المراكز الإدارية والتجارية والثقافية ال...

Diğer
Teklifin yaşı: 326günler
Güncellendi: 139günler

Yerellikler

797. Cadde, İlker Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar