SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
141 000 €
(1 226 € / m²)
Satış
2
1
115 m²
İlker Caddesi, İlker Mahallesi

yatak odası2
düz115 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartments with Panoramic City and Valley Views in Çankaya Oran
Çankaya, one of the most prestigious districts of Ankara, stands out as one of the adm...

Diğer
Teklifin yaşı: 334günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

İlker Caddesi, İlker Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar