SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
497 000 €
(3 451 € / m²)
Satış
4
2+
144 m²
Hasdal Kavşağı, Hamidiye Mahallesi

yatak odası4
düz144 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

الشقة للبيع يقع في كايتهاني. كايتهاني هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. إنها منطقة سكنية بها مزيج من الأحياء القديمة والتقليدية وأحدث التطور...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDuş kabiniMutfak aletleriGörüşDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 69günler
Güncellendi: 69günler

Yerellikler

Hasdal Kavşağı, Hamidiye Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar