SUPA24
Ev ve çevresi; manzara, doğal ışık
Ev ve çevresi; manzara
Oturma odası
702 000 €
(3 528 € / m²)
Satış
4
2+
199 m²
Hasdal Kavşağı, Hamidiye Mahallesi

yatak odası4
düz199 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

الشقة للبيع يقع في كايتهاني. كايتهاني هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. إنها منطقة سكنية بها مزيج من الأحياء القديمة والتقليدية وأحدث التطور...

Diğer
Teklifin yaşı: 209günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Hasdal Kavşağı, Hamidiye Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar