SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
138 000 €
(1 840 € / m²)
Satış
2
1
75 m²
Gençlik Mahallesi

yatak odası2
düz75 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Flats Close to the Sea and Atatürk Park in Antalya Muratpaşa
These elegant flats are located in the Bahçelievler neighborhood of Antalya, Muratpaşa. B...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Gençlik Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar