SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
201 000 €
(2 116 € / m²)
Satış
2
1
95 m²
Gençlik Mahallesi

yatak odası2
düz95 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Flats 50 m from Işıklar Street in Muratpaşa Gençlik Neighborhood
The project where the flats are located is in the Gençlik Neighborhood of Muratpaşa, ...

zemin:
1. zemin 4
Teklifin yaşı: 240günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Gençlik Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar