SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 563 254 €
(10 253 € / m²)
Satış
6+
2+
250 m²
Ortaklar Caddesi, Fulya Mahallesi

yatak odası6+
düz250 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق مطلة على البوسفور بالقرب من قصر إهلامور في شيشلي، إسطنبول
تقع الشقق في منطقة شيشلي بإسطنبول، وهي منطقة مفضلة جدًا لما توفره من مرافق ثقافية واجتما...

Diğer
Teklifin yaşı: 238günler
Güncellendi: 119günler

Yerellikler

Ortaklar Caddesi, Fulya Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar