SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
103 377 €
(1 066 € / m²)
Satış
3
1
97 m²
Evrenpaşa Mahallesi

yatak odası3
düz97 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

الشقة للبيع موجود في بيليك قدرية. تقع بيليك على بعد حوالي 25 كم شرق أنطاليا وتوفر طبيعة جميلة وبنية تحتية ممتازة. تعد الشواطئ الرملية والصخرية جيدة لل...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Evrenpaşa Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar