SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
310 000 €
(1 640 € / m²)
Satış
5
2+
189 m²
Emişbeleni

yatak odası5
düz189 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in Alanya. Alanya belongs to the province of Antalya. By car the ride from the city of Antalya to Alanya takes about...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Emişbeleni
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar