SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
158 500 €
(1 723 € / m²)
Satış
3
1
92 m²
773. Sokak, Dutlubahçe Mahallesi

yatak odası3
düz92 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

الشقة للبيع يقع في قلب مدينة أنطاليا. انطاليا اسم المحافظة و مدينتها ايضاً, أصبحت علامة تجارية عالمية لقضاء عطلة عالية الجودة بأسعار زاهده. تحد المدين...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Duş kabiniAçık yaşam alanıMutfak aletleri

Diğer
Teklifin yaşı: 161günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

773. Sokak, Dutlubahçe Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar