SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
199 400 €
(1 534 € / m²)
Satış
3
1
130 m²
Çobanoğlu Sokağı, Duatepe Mahallesi

yatak odası3
düz130 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

الشقة للبيع يقع في شيشلي. اسطنبول شيشلي هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. إنها واحدة من أكثر المناطق المركزية اكتظاظًا بالسكان في المدينة. ي...

Diğer
Teklifin yaşı: 144günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Çobanoğlu Sokağı, Duatepe Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar