SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
168 911 €
(2 252 € / m²)
Satış
3
2+
75 m²
Dereağzı Mahallesi

yatak odası3
düz75 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق استثمارية للبيع بضمان بلدية اسطنبول
تقع الشقق المباعة بضمان بلدية اسطنبول في بيليك دوزو، واحدة من أكثر المناطق عالمية في المدينة. ازدادت سمعة المن...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 51günler

Yerellikler

Dereağzı Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Istanbul Homes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar