SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
99 500 €
(1 658 € / m²)
Satış
1
1
60 m²
Değirmendere

yatak odası1
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Newly-Built Apartments in a Complex with Pool in Kuşadası
These stylish apartments are situated in a tranquil area in Kuşadası, Aydın. Kuşadası stands...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDuş kabiniGüvenlikAhşap zeminKaldırım

zemin:
2. zemin 5
Teklifin yaşı: 240günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Değirmendere
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar