SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
105 800 €
(1 734 € / m²)
Satış
2
1
61 m²
Emindere Cd., Çıplaklı Mahallesi

yatak odası2
düz61 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

الشقة للبيع يقع العقار في مدينة ألانيا. ألانيا تنتمي إلى مقاطعة أنطاليا. تستغرق الرحلة بالسيارة من مدينة أنطاليا إلى ألانيا حوالي 120 دقيقة . ألانيا ه...

Diğer
Teklifin yaşı: 71günler
Güncellendi: 71günler

Yerellikler

Emindere Cd., Çıplaklı Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar