SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
328 900 €
(2 436 € / m²)
Satış
3
1
135 m²
Başkurt Sokağı, Cihangir Mahallesi

yatak odası3
düz135 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

الشقة للبيع تقع منطقة بيوغلو في الجانب الأوروبي من إسطنبول. تشتهر بيوغلو بهندستها المعمارية التاريخية، وحياتها الليلية النابضة بالحياة، ومشهدها الثقاف...

Diğer
Teklifin yaşı: 27günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Başkurt Sokağı, Cihangir Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar