SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
435 000 €
(2 071 € / m²)
Satış
5
2+
210 m²
Başkurt Sokağı, Cihangir Mahallesi

yatak odası5
düz210 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقة دوبلكس مكونة من 4 غرف نوم مع تراس في بيوغلو، إسطنبول
تقع هذه الشقة الجاهزة للسكن في بيوغلو، إحدى أحياء إسطنبول الرئيسية، بالقرب من تقسيم وغلطة بور...

Diğer
Teklifin yaşı: 161günler
Güncellendi: 43günler

Yerellikler

Başkurt Sokağı, Cihangir Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Istanbul Homes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar