SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
650 000 €
(2 519 € / m²)
Satış
5
2+
258 m²
Büyükhasbahçe Mahallesi

yatak odası5
düz258 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق مطلة على البحر للبيع في مجمع مع الأنشطة الاجتماعية في بويوك هاس باهتشة ألانيا
شقق للبيع؛ يقع في حي بويوك هاس باهتشة، إحدى المناطق الشهيرة في ألاني...

Diğer
Teklifin yaşı: 422günler
Güncellendi: 32günler

Yerellikler

Büyükhasbahçe Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar