SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 266 300 €
(9 110 € / m²)
Satış
3
1
139 m²
Sevimli Sokağı, Büyükdere Mahallesi

yatak odası3
düz139 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

الشقة للبيع يقع في ساريير. ساريير هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع على ساحل مضيق البوسفور وتشتهر بشواطئها الجميلة وغاباتها ومواقعها الت...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDuş kabiniMutfak aletleriGüvenlikDoğal ışıkDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 69günler
Güncellendi: 69günler

Yerellikler

Sevimli Sokağı, Büyükdere Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar