SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
149 170 €
(1 865 € / m²)
Satış
2
1
80 m²
Binbirdirek Mahallesi

yatak odası2
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in Beyoglu, a district on the European side of Istanbul. It is known for its historic architecture, lively nightlife...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Binbirdirek Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar