SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
177 550 €
(3 551 € / m²)
Satış
2
1
50 m²
Binbirdirek Mahallesi

yatak odası2
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in Zeytinburnu, a district of European Istanbul. Zeytinburnu is a district located on the European side of Istanbul....

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Duş kabiniAçık yaşam alanıMutfak aletleriGüvenlik

Diğer
Teklifin yaşı: 138günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Binbirdirek Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar