SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
112 767 €
(705 € / m²)
Satış
6+
2+
160 m²
Binbirdirek Mahallesi

yatak odası6+
düz160 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in Zeytinburnu, a district of European Istanbul. Zeytinburnu is a district located on the European side of Istanbul....

Diğer
Teklifin yaşı: 139günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Binbirdirek Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Teyyan Parlak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar