SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
871 525 €
(10 894 € / m²)
Satış
2
1
80 m²
Binbirdirek Mahallesi

yatak odası2
düz80 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in Levent. Levent is a quarter of Istanbul's Besiktas district. The financial district of Levent is located between ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıDuş kabiniMutfak aletleri

Diğer
Teklifin yaşı: 201günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Binbirdirek Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar