SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
438 596 €
(2 308 € / m²)
Satış
5
2+
190 m²
Binbirdirek Mahallesi

yatak odası5
düz190 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in Uskudar. Uskudar is a district located on the Asian side of Istanbul. It is bordered by the districts of Beykoz, ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıDuş kabiniMutfak aletleriGüvenlik

Diğer
Teklifin yaşı: 264günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Binbirdirek Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar