SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
6 019 952 €
(9 725 € / m²)
Satış
6+
2+
619 m²
Binbirdirek Mahallesi

yatak odası6+
düz619 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in Besiktas. Besiktas is a district located on the European side of Istanbul. It is one of the oldest and most dense...

Diğer
Teklifin yaşı: 283günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Binbirdirek Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar