SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
140 000 €
(2 545 € / m²)
Satış
2
1
55 m²
41. Sokak, Belek Mahallesi

yatak odası2
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق ذات تصميم أنيق للبيع بالقرب من نهر "أجيسو" في بيليك، أنطاليا
تُعد منطقة "بيليك" (Belek) واحدة من أبرز مراكز السياحة والحياة الراقية في أنطاليا، حي...

Diğer
Teklifin yaşı: 45günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

41. Sokak, Belek Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar