SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
831 564 €
(5 197 € / m²)
Satış
3
2+
160 m²
Ayazağa Mahallesi

yatak odası3
düz160 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق فاخرة مطلة على الغابة في مشروع مفهوم مختلط في ساريير اسطنبول
تقع الشقق الفسيحة في ساريير وفي واحدة من أكثر المواقع تميزًا في اسطنبول. مشروع؛ يلفت ...

Diğer
Teklifin yaşı: 50günler
Güncellendi: 50günler

Yerellikler

Ayazağa Mahallesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Istanbul Homes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar