SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
63 000 €
(1 432 € / m²)
Satış
Atipik
1
44 m²
Alanya Kavşağı

yatak odasıatypical
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Modern 1+1 apartment for sale in Alanya, near the city center This bright 44 sq m apartment is for sale in Oba, one of Alanya's most popular districts...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Alanya Kavşağı
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Basic Apartment

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar