SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
110 000 €
(2 157 € / m²)
Satış
2
1
51 m²
Aydin Sokak

yatak odası2
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Investitionswohnungen zum Verkauf in Avsallar, Alanya mit 51 bis 97 m² in drei 8-stöckigen Blöcken, 850 m vom Meer entfernt. Mit Kino, Innenpool, türk...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Aydin Sokak
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Alanya Eiendom Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar