SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
299 000 €
(1 329 € / m²)
Satış
4
2+
225 m²
Atatürk Caddesi

yatak odası4
düz225 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Diese großzügigen Wohnungen in Mahmutlar, Alanya, bieten ab 225 m² Wohnfläche in einem 12-stöckigen Gebäude, nur 150 m vom Mittelmeer entfernt. Die Ei...

Diğer
Teklifin yaşı: 5günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Atatürk Caddesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Alanya Eiendom Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar