SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
167 000 €
(3 340 € / m²)
Satış
2
1
50 m²
Aydin Sokak

yatak odası2
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Investitionswohnungen zum Verkauf in Avsallar, Alanya mit 50 bis 210 m², vier Blöcken auf einem m² großen Grundstück. 500 m zum Meer, Hallenbad, Sauna...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Aydin Sokak
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Alanya Eiendom Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar