SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
105 000 €
(2 188 € / m²)
Satış
1
1
48 m²

yatak odası1
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Sea View Apartments in a Secure Complex with a Pool in Kuşadası Turkey
These chic apartments are located in Kuşadası, Aydın. Kuşadası is a famous coas...

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar