SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
86 250 €
(1 797 € / m²)
Satış
2
1
48 m²
Atatürk Caddesi

yatak odası2
düz48 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Investitionswohnungen zum Verkauf in Demirtas, Alanya mit 48 bis 111 sqm auf einem einzelnen 12-stöckigen Block auf einem sqm großen Grundstück. Das P...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Atatürk Caddesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Alanya Eiendom Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar