SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
79 000 €
(1 549 € / m²)
Satış
2
1
51 m²
Atatürk Caddesi

yatak odası2
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Preiswerte Wohnungen zum Verkauf in Demirtas, Alanya mit 51 bis 116 m² in drei 8-stöckigen Blöcken. Die Anlage liegt 2 km der Mittelmeerküste und 25 k...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Atatürk Caddesi
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Alanya Eiendom Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar