SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
340 000 €
(5 667 € / m²)
Satış
2
1
60 m²
Isa Küçülmez Cd.

yatak odası2
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Luxuswohnungen in Kestel, Alanya, mit 60 bis 180 m² Wohnfläche in zwei Wohnblöcken, nur 500 m vom Mittelmeer entfernt. Ausgewählte Einheiten bieten pr...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Isa Küçülmez Cd.
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Alanya Eiendom Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar