SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
76 029 €
(1 056 € / m²)
Satış
3
1
72 m²
Mersin-Antalya Yolu

yatak odası3
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق جديدة مطلة على البحر في ليمونلو، إردملي، مرسين
تتوفّر هذه الشقق الجديدة بخيارات من غرفة نوم واحدة أو غرفتي نوم، وبعضها يطل على البحر أو المدينة. ت...

Diğer
Teklifin yaşı: 50günler
Güncellendi: 50günler

Yerellikler

Mersin-Antalya Yolu
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Antalya Homes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar