SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
101 000 €
(1 836 € / m²)
Satış
3
1
55 m²
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı

yatak odası3
düz55 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق توفر فرصة استثمارية في مشروع مع وسائل الراحة في ميزيتلي مرسين
تعتبر مرسين واحدة من المناطق المفضلة لدى العديد من المستثمرين المحليين والأجانب بفضل...

Diğer
Teklifin yaşı: 59günler
Güncellendi: 59günler

Yerellikler

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar