SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
174 923 €
(603 € / m²)
Satış
5
2+
290 m²
Antalya - Burdur Yolu

yatak odası5
düz290 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

The apartment for sale is located in Dosemealti. Dosemealti is a small town in the Antalya region. The centre of Antalya is only 11 km away. Wonderful...

Diğer
Teklifin yaşı: 83günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Antalya - Burdur Yolu
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar