SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
102 461 €
(931 € / m²)
Satış
4
2+
110 m²
Armutlu Tarihi Köprü

yatak odası4
düz110 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

شقق مطلة على البحر من 2 و3 غرف نوم في مجمّع سكني على الواجهة البحرية في يالوفا أرموتلو
تقع هذه الشقق الأنيقة في منطقة أرموتلو التابعة لولاية يالوفا في...

Diğer
Teklifin yaşı: 161günler
Güncellendi: 111günler

Yerellikler

Armutlu Tarihi Köprü
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar